Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Příslušenství pro tablety > Ochranné folie pro tablety >

CPA ochranná folie Screen Protector pro Prestigio MultiPad 2/4 8" 1ks

CPA ochranná folie Screen Protector pro Prestigio MultiPad 2/4 8" 1ks

Cena:

19 Kč

Koupit za 19 Kč
Dostupnost:
12. 8. 2018

Popis produktu CPA ochranná folie Screen Protector pro Prestigio MultiPad 2/4 8" 1ks: CPA ochranná fólie na displej pro Prestigio MultiPad 2/4 8" spolehlivě ochrání displej vašeho tabletu před mechanickým poškozením, prachem, mastnotou a jinými nečistotami. Ochranná fólie CPA pro Prestigio MultiPad 2/4 8" výrazně prodlužuje životnost a čitelnost displeje. Screen Protector CPA pro Prestigio MultiPad 2/4 8" je vyroben z velmi kvalitního a mechanicky odolného materiálu, zaručujícího dlouhou životnost výrobku.CPA ochranná folie Screen Protector pro Prestigio MultiPad 2/4 8" Hlavní funkce Screen Protector ochranné fólie pro Prestigio MultiPad 2/4 8": > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

CPA ochranná folie Screen Protector pro Prestigio MultiPad 2/4 8" 1ks - popis

nahoru

CPA ochranná fólie na displej pro Prestigio MultiPad 2/4 8" spolehlivě ochrání displej vašeho tabletu před mechanickým poškozením, prachem, mastnotou a jinými nečistotami. Ochranná fólie CPA pro Prestigio MultiPad 2/4 8" výrazně prodlužuje životnost a čitelnost displeje. Screen Protector CPA pro Prestigio MultiPad 2/4 8" je vyroben z velmi kvalitního a mechanicky odolného materiálu, zaručujícího dlouhou životnost výrobku.CPA ochranná folie Screen Protector pro Prestigio MultiPad 2/4 8" Hlavní funkce Screen Protector ochranné fólie pro Prestigio MultiPad 2/4 8":

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu CPA ochranná folie Screen Protector pro Prestigio MultiPad 2/4 8" 1ks užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pouzdra pro tablety nebo Stojánky pro tablety, Stylusy, Kabely a napájecí adaptéry pro tablety.

Nejlevnější CPA ochranná folie Screen Protector pro Prestigio MultiPad 2/4 8" 1ks akční ceny - Levné CPA ochranná folie Screen Protector pro Prestigio MultiPad 2/4 8" 1ks

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější CPA ochranná folie Screen Protector pro Prestigio MultiPad 2/4 8" 1ks stojí 19 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější CPA ochranná folie Screen Protector pro Prestigio MultiPad 2/4 8" 1ks najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Ochranné folie pro tablety.

CPA ochranná folie Screen Protector pro Prestigio MultiPad 2/4 8" 1ks najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz